Ovaleks Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda;

Ustalar Pasta Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
1986 yılında Türkiye’nin girişimci, Pasta Ustası Burhanettin Dar tarafından kurulmuştur. Ustalar Gıda, pastacılık sektörünün ilklerinden olup ‘’OVALEKS’’ markası ile profesyonellere yönelik kaliteli ürünler sunarak pastacılık sektörüne büyük değerler katmıştır. Ustalar Gıda yeni Jenerasyon yönetimi ile pastacılık, Catering ve Horeca tüketicilerine satış öncesi ve sonrası hizmet vermektedir.

Tarihçe;

Ustalar Gıda Pastacılık, Burhanettin Dar tarafından 1986 yılında kurulan ve Türkiye’de faaliyet gösteren Ustalar Gıda Pastacılık sektörüne yönelik özel hazır karışım ürün çeşitleriyle sektörün ilklerindendir.

1995 yılında Burhanettin Dar’ından vefatından sonra oğlu Ender Dar yönetime devam etmektedir. Ustalar profesyonel ürünleri uluslararası kalite standartlarını ve en ileri üretim tekniklerini Türk pastacılık endüstrisine kazandırmıştır.

Tüketici gereksinimlerini profesyonel standartlarda karşılamaya yönelik Ustalar Gıda Pastacılık ürün yelpazesi daima en kaliteli malzeme kullanılarak ve en yüksek sağlık standartlarıyla üretilen ürünlerden oluşmaktadır.

Ustalar Gıda Pastacılık, ileri dönük projeleriyle profesyonel tüketicilere yeni teknolojik ürünler sunmaya devam edecektir. Ustalar Gıda Pastacılık satış öncesi ve sonrası servisi ile siz profesyonellerin hizmetindedir.

HAACP / Gıda Güvenliği Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz pastacılık malzemeleri üretimi sektöründe, modern gıda üretim teknolojisini kullanarak, müşteri ihtiyaç ve beklentileri ön planda tutarak, ürünlerimizin zamanında hijyenik, kaliteli ve türk gıda kodeksine uygun olarak üretip, kalite sistem şartlarına uyarak, gıda zincirindeki tüm kuruluşlarla etkin bir iletişim kurarak sürekli iyileşme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayan takım ruhu oluşturup, sektörün liderleri arasında olmak firmamızın gıda güvenliği politikasıdır.

ENDER DAR
GENEL MÜDÜR

X